Po ubiegłorocznym, bardzo udanym debiucie, nightskating powraca do Pruszkowa. Rolkarze wyjadą na ulice miasta w czerwcu. Będzie to element miejskich „Wianków”.

To już trzecia edycja tej imprezy w Pruszkowie. W ubiegłym roku miłośnicy jazdy na rolkach dwukrotnie przemierzali miasto, najpierw w czerwcu, potem we wrześniu. W obu przypadkach możliwość wspólnej, swobodnej jazdy zamkniętymi w tym celu ulicami przyciągnęła bardzo wielu chętnych. Dlatego i w tym roku nie zabraknie takiej okazji.

Nightskating zaplanowano 24 czerwca jako element miejskich „Wianków”. Co w tej chwili wiemy o organizacji tego wydarzenia? – Około godz. 19.30 będziemy formowac szyk, o 20.00 rozpocznie się przejazd ulicami Pruszkowa. Jesteśmy na etapie ustalania trasy. Po zeszłorocznych doświadczeniach będzie ona zmieniona ze względu na sugestie mieszkańców, aby przejazd nie odbywał się np. wiaduktem i żeby uwzględnić trwające na terenie miasta prace drogowe – wyjaśnia Michał Landowski, wiceprezydent miasta.

Kto może wziąć udział w nightskatingu? Od rolkarzy nie wymaga się sportowych umiejętności, jednak powinni oni czuć się pewnie na rolkach i, co ważne, odpowiednio hamować.Udział w imprezie jest bezpłatny.

Szczegóły przygotowań można śledzić za pośrednictwem tej strony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj