18 września odbędzie się Think Warsaw, organizowane przez firmę IBM. Jest to spotkanie przeznaczone dla osób, które fascynują się IT i chcą porozmawiać z czołowymi przedstawicielami rynku IT.

Hasłem przewodnim wydarzenia będzie “Technologia w służbie ludzkości”.

Gościem będzie Tanmay Bakshi, który jest sławnym architektem sieci neuronowych. Jest również jednym z najmłodszych programistów świata.

Think Warsaw jest dla osób szukających inspiracji, innowacji oraz wiedzy na rynku IT ulegający cały czas dynamicznemu rozwojowi.

Na wydarzeniu omawiane będą nowinki technologiczne z zakresu sztucznej inteligencji, blockchain, chmur itd.
Takie spotkanie może umożliwić znalezienie partnerów do współpracy w tych obszarach.

Nie zabraknie gości specjalnych. Jednym z nich jest 14-letni Tanmay Bakshi, który stosuje mechanizmy kognitywne i chmurowe w celu budowy aplikacji, której zadaniem jest poszerzenie umiejętności ludzkich.
Obecnie bierze udział w projekcie zachęcającym oraz szkolącym 100 tysięcy dzieci oraz początkujących programistów, aby mogli rozwinąć się w tworzeniu własnych rozwiązań opartych o systemy kognitywne.

Na Think Warsaw przemawiać będzie 50 ekspertów z zakresu technologii. Towarzyszyć będzie im Experience Zone, która pokaże symulacje interaktywne.

Przygotowano Partner Zone, dzięki której będzie można porozmawiać z partnerami handlowymi IBM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj