Sergio Ramos, który w sobotnim finale Ligi Mistrzów podczas walki o piłkę starł się z Mohamedem Salahem, co skończyło się kontuzją barku i przedwczesnym opuszczeniem boiska przez gwiazdę „The Reds”.
Mido, inny piłkarz pochodzenia egipskiego nie ma wątpliwości, że Sergio Ramos celowo próbował wyłączyć Mohameda Salaha z gry.

24 minuta spotkania była kluczowa dla całego meczu. Salah powalony przez Ramosa upadł na lewy bark powodując jego wybicie i niemożność dalszej gry. Salah opuszczał boisko ze łzami w oczach. Bez niego piłkarze liverpoolu nie byli w stanie przeciwstawić się Realowi i przegrali finał w Kijowie.

Już w trakcie meczu pojawiły się informacje, że kontuzja Mohameda Salaha nie pozwoli mu wystąpić na mundialu, jednak najnowsze prognozy są bardziej optymistyczne i Salah ma wrócić do gry po około dwóch tygodniach.

Po spotkaniu hiszpański obrońca dodał wpis na swoim twitterze odnosząc się do tej sytuacji.
„Piłka nożna czasem pokazuje ci swoją najpiękniejszą, a czasem najbrzydszą twarz. Przede wszystkim jesteśmy kolegami po fachu. Wracaj szybko, Salah. Przyszłość na ciebie czeka” – napisał Sergio Ramos.

Cała ta sytuacja budzi duże kontrowersje. Wiele osób twierdzi, że Ramos celowo wyeliminował gwiazdę Liverpoolu. A wy jak sądzicie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj