Gwiazda niemieckiego klubu Bayernu Monachium poprosiła o zgodę odejścia z Klubu.
Jego transferem zajmuje się jego agent Pini Zahavi. Możliwe, że zobaczymy naszego rodaka w barwach klubu Paris Saint Germain.

Mimo to, że kontrakt Lewego z Bayernem obowiązuję jeszcze 3 lata, Robert już teraz poprosił o możliwość odejścia z Klubu.
Takie informacje wypłynęły od jego agenta Pini Zahavi, mówi on, że Robert potrzebuje zmiany oraz nowych wyzwań. Robertowi nie zależy na pieniądzach jak i na przeniesieniu do konkretnego klubu.

Pini Zahavi reprezentuje interesy Roberta Lewandowskiego od lutego br.
Od momentu rozpoczęcia współpracy media sugerowały, że kapitan Bayernu zdecydował się na taki krok, ponieważ latem będzie chciał zmienić otoczenie.
W ostatni czasie Lewandowski spotkał się Zahavi kilka razy. Ostatni raz widzieli się w Warszawie skąd Robert miał wylecieć na zgrupowanie w Arlamowie.

Pini Zahavi wyjawił, że prowadzi rozmowy z trzema klubami z czego podobno jeden z nich do Paris Saint Germain, jednakże Robertowi może być ciężko odnaleźć się we Francuskiej drużynie. PSG nie może aktualnie wydawać dużych pieniędzy w związku ograniczeniami wynikającymi z Finansowego Fair Play.
Agent Roberta zamierza również zająć się sprowadzeniem do Bayernu jego następcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj