Jeden z największych rozrywkowych serwisów streamingowych, cieszący się popularnością na całym świecie, zorganizował pierwsze wirtualne wydarzenie, dostępne dla wszystkich chętnych.

Nazwa „TUDUM” pochodzi od znanego wszystkim dźwięku, rozpoczynającego każdy film lub serial od Netflix. „TUDUM” – to pierwsze globalne wydarzenie online, zorganizowane przez platformę dla ponad 209 mln fanów w ponad 190 krajach na całym świecie. „Cel jest prosty: chcemy podziękować naszym fanom i zapewnić im doskonałą rozrywkę” – komentują twórcy „TUDUM” na swoim kanale na YouTube.

Wirtualna scena wydarzenia zebrała w jednym miejscu większość swoich największych gwiazd oraz twórców. Podczas trzygodzinnej transmisji zaprezentowano zwiastuny oraz ekskluzywne informacje na temat ponad 70 filmów i seriali platformy Netflix. Nie pominięto największych hitów platformy, takie jak „Bridgertonowie”, „Wiedźmin”, „Dom z papieru” oraz „Stranger Things”.

Wydarzenie odbyło się 25 września za pośrednictwem transmisji na żywo na kanałach YouTube Netflix oraz na portalach Twitter i Twitch w wielu różnych językach.

Aktualnie „TUDUM” jest dostępny do obejrzenia na platformie YouTube, a pod filmikiem można znaleźć spis treści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj